Eşti aici

Posturi Didactice Vacantate 2020-2021

Procedură publicare posturi care se vacantează după începerea anului școlar

Procedură organizare/monitorizare concurs la nivelul unității de învățământ în stare de alertă

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Romulus Cioflec Araci 

 Organizare concurs la nivelul unității - Liceul Economic Berde Aron Sf.Gheorghe 

 Organizare concurs la nivelul unității - Liceul Tehnologic Puskas Tivadar Sf.Gheorghe 

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Bartha Karoly Borosneu Mare

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Benko Jozsef, Bradut

 Lista posturilor vacantate după începerea anului școlar

  Ședință publică de repartizare - 2.12.2020

 Lista posturilor vacantate după începerea anului școlar

  Ședință publică de repartizare - 23.11.2020

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Ady Endre, Sf.Gheorghe

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Mihail Sadoveanu, Întorsura Buzăului

  Ședință publică de repartizare - 16.11.2020

  Lista posturilor vacantate după începerea anului școlar

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Mihai Eminescu Valea Mare

 Organizare concurs la nivelul unității - Liceul Korosi Csoma Sandor, Covasna

 Organizare concurs la nivelul unității - Liceul Teoretic Nagy Mozes, Tg. Secuiesc

 Organizare concurs la nivelul unității - Colegiul Național Mihai Viteazul, Sf.Gheorghe

 Lista posturilor vacantate după începerea anului școlar

 Ședință publică de repartizare - 9.11.2020

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Horn David, Comandau

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Fejer Akos, Micfalău

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Nicolae Russu, Sita Buzăului

 Lista posturilor vacantate după începerea anului școlar

 Ședință publică de repartizare - 2.11.2020

 Organizare concurs la nivelul unității - Liceul Economic Bede Aron, Sf.Gheorghe

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Mikes Armin, Bixad - Chimie

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Mikes Armin, Bixad - Biologie

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Mikes Armin, Bixad - Educație muzicală

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Tokes Jozsef, Malnas

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Nicolae Colan, Sf.Gheorghe

 Organizare concurs la nivelul unității - Liceul Teoretic Mircea Eliade, Întorsura Buzăului

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Ady Endre, Sf.Gheorghe

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Horn David, Comandau

 Lista posturilor vacantate după începerea anului școlar

 Ședință publică de repartizare - 26.10.2020

 Organizare concurs la nivelul unității - Liceul Tehnologic Puskas Tivadar, Sf.Gheorghe

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Andrei Șaguna, BArcani

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Varadi Jozsef, Sf.Gheorghe

 Organizare concurs la nivelul unității - Liceul Tehnologic Puskas Tivadar, Sf.Gheorghe

 Organizare concurs la nivelul unității - Liceul Tehnologic Constantin Brancusi, Sf.Gheorghe

 Ședință publică de repartizare - 19.10.2020

 Lista posturilor vacantate după începerea anului școlar

 Organizare concurs la nivelul unității - Liceul Tehnologic Constantin Brancusi, Sf.Gheorghe

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Hăghig

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Mihai Eminescu, Valea Mare

 Organizare concurs la nivelul unității - Liceul Economic Bede Aron, Sf.Gheorghe

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Nicolae Colan, Sf.Gheorghe

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Gaal Mozes, Baraolt

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Romulus Cioflec, Araci

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Bartha Karoly, Borosneu Mare

 Lista posturilor vacantate după începerea anului școlar

  Organizare concurs la nivelul unității - Liceul Tehnologic Baroti Szabo David

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Tokes Jozsef, Malnas

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Boloni Farkas Sandor, Belin

 Lista posturilor vacantate după începerea anului școlar

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Mathe Janos, Herculian

  Lista posturilor vacantate după începerea anului școlar

 Ședință publică de repartizare - 23.09.2020

 Organizare concurs la nivelul unității - Liceul Korosi Csoma Sandor, Covasna

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Kriza Janos, Aita Mare

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Gabor Aron, Chichis

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Nicolae Colan, Sf.Gheorghe

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Godri Ferenc, Sf.Gheorghe

 Organizare concurs la nivelul unității - Liceul Tehnologic Nicolae Balcescu, Întorsura Buzăului

 Organizare concurs la nivelul unității - Liceul Tehnologic Gabor Aron, Tg.Secuiesc

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Molnar Jozsias, Tg.Secuiesc

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Darkó Jenő, Dalnic

 Organizare concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Nicolae Russu, Sita Buzăului

 Organizare concurs la nivelul unității - Liceul Tehnologic Apor Peter, Tg.Secuiesc

 Lista posturilor vacantate după începerea anului școlar