Jelenlegi hely

Posturi Didactice Vacantate 2019-2020

Concurs la nivelul unității de învățământ: Liceul Tehnologic Puskas Tivadar

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Valea Mare

LISTA POSTURILOR DIDACTICE VACANTATE DUPA INCEPEREA ANULUI SCOLAR 2019-2020

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Kriza Janos Aita Mare

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Benko Jozsef Bradut

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Antos Janos Reci

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Trefan Leonard Poian

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Intorsura Buzaului

LISTA POSTURILOR DIDACTICE VACANTATE DUPA INCEPEREA ANULUI SCOLAR 2019-2020

Ședință publică de repartizare în data de 23.10.2019

Ședință publică de repartizare în data de 14.10.2019

LISTA POSTURILOR DIDACTICE VACANTATE DUPA INCEPEREA ANULUI SCOLAR 2019-2020

Concurs la nivelul unității de învățământ: Liceul Teologic Reformat Sf.Gheorghe

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Czetz Janos Ghidfalau

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Haghig

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Haghig

LISTA POSTURILOR DIDACTICE VACANTATE DUPA INCEPEREA ANULUI SCOLAR 2019-2020

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Orban Balazs Moacsa

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Mathe Janos Herculian

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Horn David Comandau

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Speciala

Concurs la nivelul unității de învățământ: Liceul Korosi Csoma Sandor Covasna

Concurs la nivelul unității de învățământ: Liceul Tehnologic Economic Berde Aron Sf.Gheorghe

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Konsza Samu Batanii Mari

LISTA POSTURILOR DIDACTICE VACANTATE DUPA INCEPEREA ANULUI SCOLAR 2019-2020

Concurs la nivelul unității de învățământ: Liceul Tehnologic Apor Peter Tg.Secuiesc

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Mikes Armin Bixad

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Fejer Akos Micfalau

Concurs la nivelul unității de învățământ: Liceul Tehnologic Constantin Brancusi

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Gabor Aron Chichis

Concurs la nivelul unității de învățământ: Liceul Tehnologic Gabor Aron Tg.Secuiesc

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Bartha Karoly Borosneu Mare

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Turoczi Mozes Tg.Secuiesc

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Godri Ferenc Sf.Gheorghe

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Avram Iancu Covasna

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Romulus Cioflec Araci

Ședință publică de repartizare în data de 19.09.2019

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Gaal Mozes Baraolt

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Boloni Farkas Sandor Belin

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Apor Istvan Sanzieni

Concurs la nivelul unității de învățământ: Liceul Tehnologic Nicolae Balcescu Intorsura Buzaului

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Valea Mare

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Kriza Janos Aita Mare

LISTA POSTURILOR DIDACTICE VACANTATE DUPA INCEPEREA ANULUI SCOLAR 2019-2020

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Ady Endre Sf.Gheorghe

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Molnar Jozsias Tg.Secuiesc

Concurs la nivelul unității de învățământ: Scoala Gimnaziala Henter Karoly, Bodoc