Eşti aici

Posturi Didactice Vacantate 2022-2023

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Gabor Aron, Chichiș

 ȘEDINȚĂ PUBLICĂ DE REPARTIZARE - 5.12.2022

 Concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Mathe Janos, Harculian

 Concurs la nivelul unității - CJRAE Covasna

 ȘEDINȚĂ PUBLICĂ DE REPARTIZARE - 28.11.2022

 Concurs la nivelul unității - Școala Gimnazială Benko Jozsef, Braduț

 Concurs la nivelul unității - Liceul Korosi Csoma Sandor, Covasna

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim Henter Karoly, Bodoc

 Concurs la nivelul unității - GPP nr.1 COvasna 

 ȘEDINȚĂ PUBLICĂ DE REPARTIZARE - 21.11.2022

 Lista posturilor vacante/rezervate după începerea anului școlar

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Neri Szent Fulop, Sf.Gheorghe

 Concurs  la nivelul unității - Șc.Gim.Kriza Janos, Aita Mare

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Haghig

 Concurs la nivelul unității - Palatul Copiilor și Elevilor, Sf.Gheorghe

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Konsza Samu, Batanii Mari

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Kicsi Antal, Turia

 Concurs la nivelul unității - Liceul Tehnologic Constantin Brancusi, Sf.Gheorghe

 Concurs la nivelul unității - Liceul Tehnologic Nicolae Balcescu, Intorsura Buzaului

 ȘEDINȚĂ PUBLICĂ DE REPARTIZARE - 14.11.2022

 Concurs la nivelul unității - CSS

 Lista posturilor vacante/rezervate după începerea anului școlar

 ȘEDINȚĂ PUBLICĂ DE REPARTIZARE - 7.11.2022

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Horn David, Comandău

 Concurs la nivelul unității - Liceul Tehnologic Gabor Aron, Tg.Secuiesc 

 Concurs la nivelul unității - CJRAE

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Haghig

 Lista posturilor vacante/rezervate după începerea anului școlar

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Czetz Janos, Ghidfalau

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Orban Balazs, Moacsa

 Lista posturilor vacante/rezervate după începerea anului școlar

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Nicolae Russu, Sita Buzaului

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Mikes Armin, Bixad

 Concurs la nivelul unității - Liceul Teoretic Nagy Mozes, Tg.Secuiesc

 ȘEDINȚĂ PUBLICĂ DE REPARTIZARE - 31.10.2022

 Lista posturilor vacante/rezervate după începerea anului școlar

 Concurs la nivelul unității - Liceul Economic Berde Aron, Sf.Gheorghe

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Nicolae Russu, Sita Buzaului

 Concurs la nivelul unității - Liceul Tehnologic Apor Peter, Tg.Secuiesc

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Bartha Karoly, Borosneu Mare

 ȘEDINȚĂ PUBLICĂ DE REPARTIZARE - 17.10.2022

 Lista posturilor vacante/rezervate după începerea anului școlar

 ȘEDINȚĂ PUBLICĂ DE REPARTIZARE - 10.10.2022

 Lista posturilor vacante/rezervate după începerea anului școlar

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Andrei Saguna, Barcani

 Concurs la nivelul unității - Colegiul Național Mihai Viteazul, Sf.Gheorghe 

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Gaal Mozes, Baraolt

 Lista posturilor vacante/rezervate după începerea anului școlar

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Fejer Akos, Micfalau 2

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Fejer Akos, Micfalau

 Concurs la nivelul unității - Liceul Teologic Reformat, Sf.Gheorghe

 Concurs la nivelul unității - Liceul Teoretic Nagy MOzes, Tg.Secuiesc

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Henter Karoly, Bodoc

 Lista posturilor vacante/rezervate după începerea anului școlar

 Concurs la nivelul unității - Palatul Copiilor și Elevilor, Sf.Gheorghe

 Concurs la nivelul unității - Șc.GIm.Godri Ferenc, Sf.Gheorghe

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Kriza janos, Aita Mare

 Concurs la nivelul unității - Liceul Tehnologic Constantin Brancusi, Sf.Gheorghe

 Concurs la nivelul unității - Liceul Economic Berde Aron, Sf.Gheorghe 

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Bartha Karoly, Borosneu MAre

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim. Boloni Farkas Sandor, Belin

 Concurs la nivelul unității - CSS Sf.Gheorghe

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim. Konsza Samu, Bățanii Mari

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim Mihai EMinescu, Valea Mare

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Nicolae Russu, Sita Buzaului

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Gabor Aron, Chichis

 Concurs la nivelul unității - Liceul Korosi Csoma Sandor, Covasna

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Antos Janos, Reci

 Concurs la nivelul unității - Liceul Tehnologic Nicolae Balcescu, Intorsura Buzaului

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Mathe Janos, Herculian

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Nicolae Colan, Sf.Gheorghe

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Avram Iancu, Covasna

 Lista posturilor vacante/rezervate după începerea anului școlar

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Molnar Jozsias, Tg.Secuiesc

 Concurs la nivelul unității - Liceul Tehnologic Apor Peter Tg.Secuiesc

  Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Darko Jeno, Dalnic - invatator

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Darko Jeno, Dalnic - fizica

 Concurs la nivelul unității - Liceul Teoretic Mircea Eliade, Intorsura Buzaului

 Concurs la nivelul unității - Șc.Gim.Nagy Mozes, Estelnic

 Concurs la nivelul unitatii - Sc.Gim.Benko Jozsef, Bradut

 Concurs la nivelul unității - Liceul Tehnologic Gabor Aron, Tg.Secuiesc 

 Concurs la nivelul unității - Scoala Gimnaziala Speciala Sf.Gheorghe

 Concurs la nivelul unității - Liceul Tehnologic Puskas Tivadar, Sf.Gheorghe 

 Concurs la nivelul unității - Liceul Tehnologic Puskas Tivadar, Sf.Gheorghe - 2